Žalūzijas

Šie veikali ir ļoti pieprasīti

Privātuma atruna

Starptautiskais kuponu tīkls, Kupon.lv izstrādātājs, ir apņēmies aizsargāt savu lietotāju privātumu. Kupon.lv nekad neizpaudīs un nepārdos lietotāju datus trešajām personām. Šajā paziņojumā par konfidencialitāti ir aprakstīts Starptautiskais kuponu tīkls, kā tiek apstrādāti tā lietotāju personas dati.

Starptautiskais kuponu tīkls ir atbildīgs par personas datu apstrādi, kā norādīts šajā paziņojumā par konfidencialitāti.

Kontaktinformācija:
Meistarība 11
2912CW, Zuidplas Nīderlande
Tirdzniecības kamera Goudā: 54725984

1. Personas dati, ko mēs apstrādājam

Starptautiskais kuponu tīkls apstrādā jūsu personas datus, jo jūs izmantojat mūsu pakalpojumus un/vai tāpēc, ka jūs pats sniedzat mums šos datus. Tālāk ir sniegts pārskats par personas datiem, ko mēs apstrādājam, ja esat to ievadījis savos iestatījumos vai reģistrācijas laikā. Šie dati nepārprotami netiek saglabāti, ja apmeklējat vietni vai esat atteicies:

 • Vārds un uzvārds
 • Dzimums
 • Dzimšanas datums
 • E-pasta adrese
 • IP adrese

2. Īpaši un/vai sensitīvi personas dati, ko mēs apstrādājam

Mūsu vietne un/vai pakalpojums nav paredzēts, lai vāktu datus par vietnes apmeklētājiem, kuri ir jaunāki par 16 gadiem. Ja vien viņiem nav vecāku vai aizbildņu atļaujas. Tomēr mēs nevaram pārbaudīt, vai apmeklētājs ir vecāks par 16 gadiem. Tādēļ iesakām vecākiem iesaistīties savu bērnu tiešsaistes aktivitātēs, lai novērstu datu par bērniem ievākšanu bez vecāku piekrišanas.

Ja esat pārliecināts, ka esam savākuši personas informāciju par nepilngadīgu personu bez atļaujas, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs pēc pārbaudes izdzēsīsim šo informāciju.

Kādam nolūkam un uz kāda pamata mēs apstrādājam personas datus

Starptautiskais kuponu tīkls apstrādā jūsu personas datus šādiem nolūkiem:

 • Saglabājiet iecienītos tiešsaistes veikalus savā personīgajā profilā
 • Saglabājiet kuponus savā personīgajā profilā
 • Piedāvājiet jums iespēju izveidot kontu
 • Jūsu informēšana par izmaiņām mūsu pakalpojumos
 • Mūsu informatīvā izdevuma nosūtīšana (neobligāti)

3. Automatizētie procesori

Starptautiskais kuponu tīkls izmanto šādas datorprogrammas vai sistēmas, lai uzlabotu vai veiktu savus pakalpojumus: [norādiet sistēmas nosaukumu, kāpēc tā tiek izmantota,

 • TransIP serveri: vietnes glabāšanai un mitināšanai
 • Amazon SES: e-pasta apstrādei
 • Google Analytics: statistikas apkopošanai un analīzei

4. Cik ilgi mēs glabājam personas datus

Starptautiskais kuponu tīkls neuzglabā jūsu personas datus ilgāk, nekā tas ir absolūti nepieciešams, lai īstenotu mērķus, kādiem jūsu dati tiek vākti. Personas dati tiks glabāti tikai tik ilgi, kamēr paliksit IkZegKorting.nl dalībnieks. Pēc abonementa anulēšanas un konta dzēšanas tiks dzēsti visi dati, tostarp saglabātie veikali, kuponi un jūsu konta informācija (kā aprakstīts iepriekš).

5. Personas datu kopīgošana ar trešajām pusēm

Starptautiskais kuponu tīkls nodrošina tikai trešajām pusēm un tikai tad, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu līgumu ar jums vai izpildītu juridiskas saistības. Starptautiskais kuponu tīkls nekad nepārdos jūsu datus.

6. Sīkfaili vai līdzīgi paņēmieni, ko mēs izmantojam

Starptautiskais kuponu tīkls izmanto tikai tehniskās un funkcionālās sīkdatnes. Un analītiskie sīkfaili, kas nepārkāpj jūsu privātumu.

Sīkfails ir neliels teksta fails, kas tiek saglabāts jūsu datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī, kad pirmo reizi apmeklējat šo vietni. Sīkdatnes, kuras mēs izmantojam, ir nepieciešamas vietnes tehniskai darbībai un jūsu lietošanas ērtībai. Tie nodrošina, ka vietne darbojas pareizi, un, piemēram, atceras jūsu vēlamos iestatījumus. Ar to mēs varam arī optimizēt mūsu vietni.

Varat atteikties no sīkfailiem, iestatot savu interneta pārlūkprogrammu tā tajā vairs netiek saglabāti sīkfaili. Turklāt varat arī izdzēst visu informāciju, kas iepriekš tika saglabāta, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus.

7. Skatiet, modificējiet vai dzēsiet datus

Jums ir tiesības skatīt, labot vai dzēst savus personas datus. To var izdarīt pats, izmantojot sava konta personiskos iestatījumus.