Žalūzijas

Šie veikali ir ļoti pieprasīti

Kupon.lv logotips

Kupon.lv cenšamies, lai, iepērkoties tiešsaistē, jūs ietaupītu katru dienu. Mūsu mērķis ir katru dienu atklāt top kuponu kodus, akcijas un piedāvājumus, vienkāršojot jūsu iepirkšanās pieredzi un garantējot ietaupījumus - gan jūsu makā, gan jūsu laikā.

Daļa no Discountify

Mēs palīdzam ietaupīt naudu, iepērkoties tiešsaistē. Pateicoties mūsu pieredzei labāko atlaižu kodu un piedāvājumu meklēšanā, mēs nodrošinām, ka jūs vienmēr varat baudīt lieliskus piedāvājumus. Neatkarīgi no tā, vai meklējat apģērbu, elektroniku, ceļojumus vai jebko citu, pie mums atradīsiet gandrīz visus nepieciešamos atlaižu kodus!

Mūsu partneri

Ietaupiet vairāk nekā 30 uzņēmumu

Kupon.lv mūsu eksperti katru dienu nenogurstoši strādā, lai apkopotu labākos piedāvājumus no vairāk nekā 30 veikaliem. Mēs cenšamies vienmēr nodrošināt jūs ar jaunākajiem atlaižu kodiem un piedāvājumiem, lai jūs varētu pastāvīgi izmantot jaunākos piedāvājumus un ietaupīt naudu, iepērkoties. Starp tiešsaistes veikaliem, kuriem mēs apkopojam atlaižu kodus, ir Agoda, Condor, CyberGhost VPN un Rentalcars.

Discountify darbojas 40 valstīs

Vairāk nekā 20 000 lietotāju mēnesī

Apmeklētāji ietaupa 2 miljonus eiro gadā

Discountify vēsture

2014. gadā Ikzegkorting.nl uzsāka savu darbību kā atlaižu kodu galamērķis ar vienu mērķi - nodrošināt Nīderlandes iedzīvotājiem labākos piedāvājumus. Mēs stabili attīstījāmies, izveidojām uzticamu reputāciju un padarījām mūsu lietotājiem pieejamas vērtīgas atlaides.

Sākot ar 2019. gadu, mēs sākām izplest spārnus starptautiskā mērogā. Mēs izveidojām portālus Zviedrijā, Apvienotajos Arābu Emirātos un Vācijā, kas ļāva mums sasniegt plašāku auditoriju un palīdzēt vēl vairāk cilvēkiem ietaupīt naudu tiešsaistē.

Šis solis starptautiskās paplašināšanās virzienā bija tikai sākums. Šobrīd mūsu kuponu vietnes var atrast vairāk nekā 40 valstīs. Ar katru jaunu soli mēs paliekam uzticīgi savai misijai palīdzēt cilvēkiem ietaupīt visā pasaulē, cenšoties kļūt par uzticamu atlaižu un piedāvājumu avotu neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.

Discountify misija ir skaidra: mūsu mērķis ir padarīt iepirkšanos patīkamāku, pieejamāku un ērtāku ikvienam.

Mūsu eksperti, kas strādā no mūsu biroja Nīderlandē, meklē internetā labākos piedāvājumus un atlaides. Viņi meklē jaunumu biļetenos, sociālajos plašsaziņas līdzekļos un, protams, pašu veikalu tīmekļa vietnēs. Visur, kur iespējams atrast atlaižu kodu, varat būt droši, ka mēs to esam apkopojuši vietnē Kupon.lv.

Pateicoties šiem centieniem, mūsu apmeklētāji var ietaupīt ievērojamas naudas summas. Līdz ar mākslīgā intelekta attīstību arī mēs esam izmantojuši šīs tehnoloģijas. Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par mūsu inovatīvajām pieejām.

Ekrānšāviņš 2014

Mājas lapas pirmā versija 2014. gadā

Ekrānšāviņš 2017

Tīmekļa vietnes pārveidošana 2017. gadā

Ekrānšāviņš 2021

Pēdējais vietnes atjauninājums 2022. gadā

Kā mēs jums palīdzam ietaupīt naudu?

Jaunākie atlaižu kodi

Mēs esam apņēmušies nepārtraukti vākt un dalīties ar jaunākajiem atlaižu kodiem un akcijām, lai apkopotu un dalītos, lai jūs vienmēr varētu izmantot jaunākos piedāvājumus.

Brīvdienu ietaupījumi

Neatkarīgi no tā, vai tās ir Lieldienas, Ziemassvētki, Mātes diena vai melnā piektdiena, ikviens īpašs izpārdošanas periods saņem mūsu uzmanību, jo daudzi veikali šajos gadījumos mēdz piedāvāt savas atlaides.

Uz patērētāju orientēts

Uzņēmumā Discountify jūs esat mūsu galvenā prioritāte. Neatkarīgi no tā, kādu produktu meklējat, mēs vienmēr centīsimies atrast piemērotu atlaides kodu jūsu iecienītākajiem veikaliem.

Ekskluzīvi piedāvājumi

Dažreiz mēs varam piedāvāt ekskluzīvus atlaižu kodus, kurus var atrast tikai pie mums, tādējādi ietaupot vēl vairāk.

Lietotājam draudzīgums priekšplānā

Mūsu vietne ir izstrādāta, domājot par lietošanas ērtumu un ātrumu, lai jūs varētu viegli atrast nepieciešamos atlaižu kodus. Mēs pastāvīgi veicam uzlabojumus, lai to nodrošinātu. Mēs nekad nepārstājam attīstīties.

Padomi par taupīšanu

Uzlabojiet savu iepirkšanās pieredzi, izmantojot mūsu praktiskos taupīšanas padomus, kas palīdzēs jums ietaupīt naudu visiem pirkumiem. Mēs sniedzam padomus, kā ietaupīt uz apdrošināšanu, pārtikas produktiem, dāvanām un pašdarinājumiem.

Ietaupījumu eksperti AI = vēl vairāk un labāki piedāvājumi

Kupon.lv vienmēr meklē veidus, kā uzlabot mūsu pakalpojumus un nodrošināt lietotājiem vēl labāku pieredzi. Tāpēc mēs izmantojam jaunas mākslīgā intelekta tehnoloģijas, lai palīdzētu mūsu ekspertiem atklāt un dalīties ar labākajiem atlaižu kodiem un akcijām.

Viedie meklēšanas algoritmi

Mūsu mākslīgā intelekta darbinātie meklēšanas algoritmi nepārtraukti pārmeklē internetu, lai atrastu jaunākos atlaižu kodus, nodrošinot, ka mēs vienmēr esam informēti par jaun ākajiem piedāvājumiem.

Nepārtraukta uzlabošana

Mūsu izmantotās mākslīgā intelekta sistēmas nepārtraukti mācās un pilnveidojas, jo tās apkopo arvien vairāk datu un atpazīst modeļus, ļaujot mums kļūt arvien precīzākiem un visaptverošākiem atlaižu kodu atklāšanā.

Personalizēšana

Mēs integrējam progresīvas mākslīgā intelekta tehnoloģijas, lai pastāvīgi uzlabotu mūsu vietni. Tas nodrošina, ka parādītie atlaižu kodi un piedāvājumi kļūst arvien atbilstošāki jums, pircējam.

Prognozēšana

Izmantojot prognozēšanas analīzi, mēs varam noteikt iepirkšanās tendences un paredzēt turpmākās atlaižu akcijas.

Mūsu ekspertu komanda

Mūsu komanda sastāv no vairāk nekā 10 cilvēkiem, kuri katru dienu smagi strādā no visas pasaules, lai atrastu un dalītos ar jaunākajiem atlaižu kodiem un piedāvājumiem. Neatkarīgi no tā, vai tā ir kodu pārbaude, jaunu piedāvājumu atklāšana vai mūsu vietnes uzlabošana, mēs vienmēr esam gatavi jums palīdzēt.

Kā mēs pelnām naudu

Kupon.lv savus ieņēmumus gūstam, izmantojot partnermārketingu. Kad jūs veicat pirkumu mūsu vietnē, izmantojot mūsu sniegto atlaižu kodu vai piedāvājumu, mēs saņemam nelielu komisijas maksu no veikala. Tas jums, lietotājam, neko papildus nemaksā, un ļauj mums turpināt uzlabot mūsu pakalpojumus un uzturēt mūsu sistēmas.